Agro - Dom Wśród Lasów

Dodaj do ulubionych
Cena: 45
Telefon kontaktowy: 672162677

Opis

Nasz obiekt został nagrodzony w konkursie Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego na najlepszy obiekt agroturystyczny województwa.
Otrzymaliśmy 2 słoneczka w kategoryzacji Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne"

Polsko-niemiecka rodzina oferuje pokoje w gospodarstwie położonym na styku Puszczy Noteckiej i Puszczy Nad Drawą, w samym środku lasów sosnowo-bukowych,  nad małym jeziorkiem dającym początek rzeczce Kamionce. Dla grup lub grup rodzin wynajmujemy cały nasz "Dom Turystyczny" z pięcioma sypialniami, salą kominkową, jadalnią, kuchnią i zadaszonym tarasem. Nasz obiekt nadaje się również na spotkania biznesowe lub warsztaty. W upalne dni można się wykąpać w jeziorku koło domu, lub popływać łódką, a większe zbiorniki wodne są osiągalne rowerem leśnymi drogami bez obaw napotkania samochodów; za to łatwo tu spotkać leśne zwierzęta. Miłośnicy dłuższych etapów rowerowych mają niezliczone trasy pięknymi, zacienionymi i pustawymi drogami. Zamek Wedlów w Tucznie czy przedwojenne przeprawy promowe przez Noteć są ciekawymi etapami dziennymi.
Niejeden mieszkaniec miasta zachwycał się panującą tu ciszą, śpiewem ptaków i kumkaniem żab. Powietrze wypełnione jest leśnymi aromatami, a woda z naszej studni smakuje każdemu. W najbliższej wsi (3 km przez las) można zrobić zakupy, wynająć kajak lub łódkę, pograć w golfa(wodnego) lub tenisa czy zjeść posiłek w dobrej restauracji, a miłośnicy wędkarstwa mogą wykupić pozwolenie na wędkowanie.
Otoczenie lasu, duża przestrzeń i brak bezpośrednich sąsiadów daje nieskrępowane poczucie swobody i stwarza okazje do wszelkiego rodzaju gier i zabaw na świeżym powietrzu.
Oferujemy: wielonarodowościowe gry plenerowe i towarzyskie, wypożyczalnię rowerów
na miejscu, zbieranie grzybów pod okiem grzyboznawcy. Na jazdę konna, czy przejażdżkę bryczką umówimy Was telefonicznie jak i na wynajęcie kortu do tenisa ziemnego lub wycieczkę stateczkiem po Noteci. Dla grup możliwość konwersacji niemieckich, nauka gry w brydża oraz kurs Hatha-Yogi.
Miasto Trzcianka jest odległe o 12 km,
a do Poznania jest tylko 80km.
Pokoje 2 i wieloosobowe,

Informacje dodatkowe

Ilość miejsc ogółem 25
Obiekt dostępny całorocznie Całoroczny
Pokoje 2, 3, 4, 6- osobowe

Lokalizacja

Pojezierze
wieś Przyłęg 5