Agroturystyka Ciche.pl

Dodaj do ulubionych
Cena do negocjacji
Kontakt www.ciche.pl
Telefon kontaktowy: 603212614

Opis

 Gospodarstwo Agroturystyczne

Agroturystyczne Gospodarstwo Ekologiczne umiejscowione jest w urokliwym miejscu. 
Pokoje z łazienkami TV Wi-Fi kuchnia w pełni wyposażona i sala z kominkiem.   www.jeziora.ciche.pl

Na podwórku jest również miejsce na bezpłatny parking dla gości. Dla dzieci w ogrodzie przygotowaliśmy piaskownicę, zjeżdżalnie, huśtawki, hamak oraz mini zoo, są czarne świnki wietnamskie, lama Różyczka ulubienica dzieci, koza Paula i inne, oślica Misia, owce, kotki, kurki ozdobne, kaczki...

W przydomowych stawach hodujemy karpie, amury, tołpygi, karasie i japonki, a zaawansowani wędkarze znajdą w jeziorach również okonki, liny, płotki i leszcze. Wokół piękne lasy, www.jeziora.ciche.pl

Podajemy własne wyroby masarskie, swojski chleb, przetwory mleczne i cukiernicze, warzywne, owocowe. Przyrządzamy także grochówkę "wojskową" w kuchni polowej dla zorganizowanych grup turystycznych.

Wyżywienie całodzienne 40 PLN, śniadanie 15 PLN, obiadokolacja 25 PLN.
Ceny pobytu do ustalenia indywidualnie.
W okolicy jest mnóstwo kilkusetletnich pomników przyrody, kilkanaście rezerwatów przyrody z rzadką roślinnością, jak owadożerna rosiczka, wełnianka, czerwień błotna, a także muzea, skanseny maszyn rolniczych, zabytki. W pobliskiej miejscowości można zobaczyć odkryte ślady osadnictwa sprzed dziesięciu tysięcy lat. Nad Brodnicą, w sąsiedztwie Drwęcy i ruin zamku, góruje pokrzyżacka wieża, w okolicy jest wiele zamków i pałaców, w których jak co roku odbywają się walki rycerskie.
Organizujemy spotkania rodzinne i integracyjne, konferencje, szkolenia itp. Boże Narodzenie, Wielkanoc i zając za oknem. Polacy coraz częściej chcą spędzać te rodzinne święta poza domem. Jak co roku, największą popularnością cieczy się Boże Narodzenie na Pojezierzu Brodnickim w Wiejskiej Zagrodzie w maleńkich miejscowościach. To wymarzone miejsce na rodzinne wyjazdy, spotkania integracyjne czy konferencje w niecodziennej scenerii Pojezierza Brodnickiego.
Kontakt
Sikorscy

Brodnica/Zbiczno
Ciche 67
87-305
Kujawsko-Pomorskie
www jeziora ciche pl
Telefon : (048) 
603 .212 .614
Serdecznie zapraszamy

www.jeziora.ciche.pl

Informacje dodatkowe

Pokoje 2, 3, 4, większe

Lokalizacja

Pojezierze
Brodnica / Zbiczno / Ciche