Cena: od 25
Telefon kontaktowy: 501/48-51-49

Opis

Agroturystyka położona  jest wzdłuż potoku Wilczka z pięknymi widokami na Czarną Górę, Igliczną, Śnieżnika oraz Gór Bystrzyckich. Miła atmosfera, czyste powietrze, śpiew ptaków oraz szum drzew i płynącego obok potoku zapewniają dobry odpoczynek od trudów codziennego życia.

Do dyspozycji gości przygotowano pokoje 1, 2, 3, 4 i 5 osobowe z TV, łazienkami i WC. Wyposażone są w łóżka sosnowe z wygodnymi materacami i wersalkami, które zapewniają dobremu odpoczynkowi. Na piętrze jest aneks kuchenny wyposażony w przypisane do pokoju szafki, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik bezprzewodowy, kawiarkę. Na parterze znajduje się ogólnodostępna kuchnia, a w holu kominek. W budynku jest dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi. W sadzie znajduje się altanka z grillem, miejsce na ognisko oraz bezpośrednie zejście do potoku. Do dyspozycji gości jest biblioteka.

Miejsce sprzyja także miłośnikom sportów zarówno letnich, jak i zimowych. Długie trasy spacerowo-rowerowe, jak i szlaki turystyczne, dostępne są w zasięgu ręki. W niedalekiej odległości znajdują się narciarskie trasy zjazdowe i biegowe o różnych stopniach trudności.

Położenie sprawia, że miłośnicy górskich wycieczek pieszych i rowerowych znajdą ciekawe szlaki turystyczne. W okresie zimowym jest to bardzo dobry punkt wypadowy do ośrodków narciarskich na Czarnej Górze (16 km), w Lądku Zdroju (27 km), Zieleńcu (33 km), Międzygórzu (6 km) oraz po czeskiej stronie np.: Dolni Morava (30 km), Bukova Hora.

Pobliskie lasy zapewniają obfite zbiory runa leśnego. Istnieje możliwość suszenia grzybów na miejscu.

W uzdrowiskach Lądek Zdrój i Długopole Zdrój służę pomocą w rezerwacji terminów zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych. 

Pokoje:
■PRZYPIECEK pokój 2-osobowy (łoże małżeńskie)
■WILCZKA pokój 3-osobowy
■OD SZOSY pokój 3-osobowy
■NA GÓRCE pokój 4-osobowy
■IGLICZNA pokój 5-osobowy
Łącznie 17 miejsc noclegowych.

Informacje dodatkowe

Ilość miejsc ogółem 17
Obiekt dostępny całorocznie Całoroczny
Pokoje 1, 2, 3, 4, 5

Lokalizacja

Góry
57-500 Bystrzyca Kłodzka Wilkanów 167